Telefon
Menü

Hakkımızda

CASEM GRUP, 2009 yılında Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi alan Semih ÇALIŞKAN ve Emel ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur.  İki öğrencinin home-ofis olarak hizmet verdiği şirketimiz, günümüzde üç danışmanlık ofisine sahiptir. Bünyesinde Bulunan şirketler CASEM ÇED Raporu ve Çevre Danışmanlık Şirketi, CASEM Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık (TMGD) Şirketi ve CASEM ESG - Sürdürülebilirlik Danışmanlık şirketi şeklindedir.

CASEM GRUP, farklı danışmanlık hizmetlerini (çevre danışmanlık- tehlikeli madde güvenlik danışmanlık- sürdürülebilirlik ve esg danışmanlık) TEK NOKTADAN sunmaktadır. Güçlü kadrosunda görev alan 30’dan fazla alanında uzman personeli ile Türkiye’nin en büyük danışmanlık firmalarından birisidir. Sakarya ili danışmanlık şirketleri kategorisinde, son 3 yıldır vergi rekortmenleri listesinde yer alan CASEM GRUP bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

CASEM Grup, faaliyetlerinde omurgalı duruşu, etik değerleri ve sürdürülebilir olmayı temel alır. Verdiği hizmetlerde referans amaçlı kanıt sunma kültürüne sahiptir. Kanıtlı olarak tamamlamış olduğu hizmetleri protföyüne ekler ve satışa sunar. Tecrübesi ve kanıtı olmadığı işleri portföyüne eklemekten imtina eder.

CASEM GRUP,  olarak ana iş alanımız üretim yapan tesislerin sürdürülebilirlik amaçlarına ulaşmaları yolunda çevre, enerji,  iklim değişikliği, emisyon sönetimi, kimyasal yönetimi, sosyal sorumluluk ve yönetim sistemleri konularında danışmanlık hizmetleri sunulmasıdır. Şirketimizin içinde bulunduğu sektör Türkiye’de her yıl istikrarlı bir şekilde %20’nin üzerinde büyüme gerçekleştiren, geleneksel müşavirlik çözümlerinin yerini almakta olan geleceğin en parlak sektörlerden biridir. Şirketimiz uzun yıllar çalışma ortalamasına sahip yetişmiş uzman kadrosu, biriktirdiği bilgi birikimi ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel bilinirliği ile oldukça değerli bir konumdadır.

CASEM GRUP, danışmanlık ve denetim hizmetleri konusunda sahip olduğu bilgi birikimi, uygulama deneyimi ile bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE projeleri sayesinde en yeni sektör eğilimlerini takip eder. Kurumsal danışmanlık  konularında en yeni ve en güncel bilgileri kullanarak kendi iş akış süreçlerini güncel tutar ve geliştirir.

Ebülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.
Whatsapp
Instagram